E-Posta Listemize Katılın
Tanıtım Filmi

ÇETSAN Hidrolik & Pnömatik ve Sızdırmazlık Devre Elemanları Sektöründe İmalat ve Satış Alanında Uzman Kadrosu İle Hızlı ve Güvenilir Hizmet Veren Bir Kuruluştur.

... 
Başlıca Amacımız; kaliteli ürünleri, uygun fiyatla en kısa sürede müşterilerimize sunmaktır. 

ÇETSAN çalışanları, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının bilinci içerisinde, müşteri memnuniyetini sağlamak, müştelerimize en uygun ürünü en uygun şartlarda ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sunmak konusunda üstün gayret göstermektedir. Müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçmek konusunda gerekli desteği vermek, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini sağlamak konusunda tedarikçilerimizle sürekli iş birliği yapmaktadırlar.
... 
Politikamız; uygun olmayan ürünleri almamak ve yine uygun olmayan ürünleri müşterilerimize sunmamak konusunda en azami gayreti göstermektir.
İmal ettiğimiz ürünleri, imalat safhasından müşteriye ulaşıncaya kadarki geçen sürede sürekli kalite kontrollerini yapıp kaliteli bir şekilde müşterilerilerimizin hizmetine sunmak,Satışını yaptığımız ürünlerde ise tedarikci firmalardan tedarik etmiş olduğumuz ürünlerin yine kendi bünyemizde kalite kontrolünü yapıp müşterilerimizin hizmetine en iyi şekilde sunmaktır.
Uygulama aşamasında çıkabilecek potansiyel sorunları önlemek ve çıkabilecek proplemleri en etkili ve hızlı bir şekilde çözebilmek amacı ile personelimizi sürekli eğitmekteyiz.

ÇETSAN HİDROLİK & PNÖMATİK müşterilerine en kaliteli ve en uygun fiyatla mal ve hizmet satmayı ve doğabilecek problemleri en etkili ve hızlı bir şekilde çözmeyi taahhüt eder.

 

Galeri